(097)529-34-04

 (095)157-45-53


Запрошуємо вас на заняття з курсу «МАГІЯ ПИСАНКИ»!Друзі! Запрошуємо вас на заняття з курсу «МАГІЯ ПИСАНКИ»! Готуймося до ВЕЛИКОДНЯ! 
Ведуча - Зоряна Здзеба, майстер писанкарства, кудесниця РВ, викладач Академії «Родосвіт», арт-терапевт. 
Курс складається з 8-ми занять по 3 години. Заняття будуть проходити по понеділках з 18:30 до 21:30. Адреса проведення: вул. Лермонтівська, 4 (метро Лук’янівська). Початок занять – 30 січня 2017 р. 

Писанка - Всесвіт у долонях! 
Писанка – древній оберіг, розписане чарівними знаками яйце. Це дивовижне послання з правіків від наших пращурів, які заклали в писанку знання про Закони Всесвіту. Слово «писанка» походить від слова «писати», за допомогою древніх магічних знаків-символів на ній записують образи-послання, молитви, що йдуть з глибини серця. Тому писанку називають в народі «листом до Бога». На курсі занять ви відкриєте для себе таємничий Космос писанки, розкриєте свою Родову пам’ять, розвините чутливість, інтуїцію та навчитеся творити за допомогою писанки свій власний Всесвіт – своє життя, свою Долю. 
ПРОГРАМА КУРСУ:
1 заняття «Сакральна геометрія писанки» 30 січня 2017 
Ви дізнаєтеся про магічні закони Всесвіту, які записані на писанці, способи структурування енергій та напишете писанку «Алатир». 
2 заняття «Робота з Родом» 6 лютого 2017 
Ви розкриєте для себе суть древнього обряду написання писанки, дізнаєтеся про священні стани, дізнаєтеся про свої родові символи, які символи використовуються для спілкування з Предками, про поминальні писанки та напишете писанку для свого Роду. 
3 заняття «Писанка на багатство» 13 лютого 2017 
Всесвіт наповнений достатком, і писанка як міні-Всесвіт допоможе кожному бажаючому притягнути багатство та успіх у життя. На занятті ви дізнаєтеся, як це можна зробити за допомогою писанки і напишете писанку «На багатство». 
4 заняття «Зцілення за допомогою писанки» 20 лютого 2017 
Ви дізнаєтеся про сакральне значення кольору на писанках, навчитеся використовувати магію кольору для реалізації своїх намірів та для зцілення, дізнаєтеся, як знахарі зцілювали за допомогою писанки, які особливості цілительських писанок та напишете писанку «На зцілення». 
5 заняття «Чоловічі писанки» 27 лютого 2017 
Ви дізнаєтеся про символи чоловічої сили на писанках, які писанки слід писати чоловікам, як гармонізувати образ внутрішнього чоловіка та напишете писанку для чоловіків. 
6 заняття «Жіночі писанки» 6 березня 2017 
Ви дізнаєтеся про символи жіночої сили на писанках, як за допомогою писанки ладувати жіночі проблеми, стосунки з жінками свого Роду, зцілювати жіночі хвороби і обов’язково напишете писанку на щасливу жіночу Долю. 
7 заняття «Писанка на здійснення мрії» 13 березня 2017 
Писанка як інструмент матеріалізації подій. Ви дізнаєтеся, для яких потреб пишуться писанки, які бувають види писанок за намірами: писанки на притягнення пари, любов та лад у житті, писанки на щасливу дорогу, на урожай, оберіг дому тощо. Ви навчитеся правильно створювати наміри, формувати події в своєму житті за допомогою писанки та напишете писанку «На здійснення мрії». 
8 заняття «Лад у житті» 20 березня 2017 
Ви напишете унікальну писанку «Циганські дороги», яка допоможе вам поєднати протилежності у собі, віднайти лад у своєму житті. Вважалося, що писанкарка, яка вміє писати цю писанку, досягла найвищої майстерності. 

Вартість курсу «Магія писанки» :
Без передоплати та при разовому відвідуванні – вартість одного заняття – 300 грн. 
При попередній оплаті 4-х занять (1000 грн) – вартість одного заняття – 250 грн. 
При попередній оплаті 8-ми занять (1600 грн) – вартість одного заняття – 200 грн. 
ЗАПИС ОБОВ'ЯЗКОВИЙ! 
Всі питання та запис за тел.: (098)446-25-27; (099)149-90-28 – Зоряна. 

Чекаємо вас на цьому чарівному курсі!